O MĚ

Provádím silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace na rodinných domech, bytových domech a také v průmyslu od roku 2009. Od této doby doposud jsem nasbíral mnoho zkušeností a dovedností. Troufám si říci, že jsem jedničkou v oboru. Po škole jsem začal ihned pracovat jako elektromontér automatizací v průmyslu a také ve výrobních závodech. 

V roce 2018 jsem podstoupil odborné školení u výrobce TECH CONTROLLERS, který je výrobcem regulací vytápění. Po školení jsem začal ihned tyto regulace instalovat k různým zdrojům kotlů a také jsem je začal i servisovat. 

Každý třetí rok pravidelně obnovuji platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6, §7, §8 do i nad 1000V. 

Vlastním také oprávnění TIČR, hromosvody, montáže a servis komponentů od výrobce Giacomini, průkaz obsluhy plošin, chlaďařské zkoušky, práce ve výškách, montáže a servis tepelných čerpadel včetně elektrokotlů BOSH-JUNKERS-DAKON A GALMET. 

Během svojí kariéry jsem se často setkával s jistýmy problémy, které byly u jiných elektrikářů prakticky neřešitelné. Jednalo se vždy především o vyhledání poruch a jejich odstranění. 

V roce 2023 vstupuji do partnerství se společností ČEZ DISTRIBUCE, pro kterou provádím přípojky a přeložky NN,VN. 

Absolvoval jsem také praxi jako elektromontér rozvodné stanice 35kV/110kV. 

Mým oblíbeným koníčkem jsou také návrhy vytápění a jejich regulace. Běžně provádím montáže a opravy veškerého elektrického vytápění jako jsou například (elektrické podlahové, akumulační, přímotopné, teplovzdušné, z obnovitelných zdrojů) apod. 

Působím převážně v Olomouckém kraji a blízkém okolí. U větších zakázek se nebráním působit po celé ČR. Dokáži dát dohromady i větší partu elektrikářů a provádět tak například velké bytové komplexy pro developery, se kterými mám bohaté zkušenosti. 

Rozvaděče a komponenty k jejich výrobě objednávám především od výrobce HAGER.

Nově se také zabývám montážemi nabíjecích stanic pro elektromobily. 

Okrajově mám i zkušenosti s montážemi FVE a jejich technologií. 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O MOJE SLUŽBY VYUŽIJTE TENTO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.